Faraon High Premium Puppy large breed, Granule 20kg pytel PRO ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN

Kompletní, dokonale vyvážené a velice kvalitní superprémiové krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. Receptura klade důraz na zdravý vývoj pohybového ústrojí a energetickou náročnost. Svým složením přispívá k optimálnímu vývoji také zejména mozku, chrupu, zraku a srsti. Jedinečné složení  krmiva blahodárně působí na zvýšené nároky rychle rostoucí kostry a posílení imunitního systému, který  zvyšuje obranyschopnost organismu. Zajišťuje dokonalou přípravu do dalšího stádia života  a výživy v dospělosti (High Premium Adult). Vyrobeno pouze z kvalitních a lehce vstřebatelných surovin. Obsahuje proteiny, aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Zaručuje zdravý vývoj Vašeho psa.

Skladem
Kód: 261
1 669 Kč
Kategorie: Štěně

Obsahuje také:

Taurin - zabraňuje degeneraci oční sítnice (CRD), urychluje regeneraci vaziv a pojivových tkaní, redukuje stresové podněty a zlepšuje koncentraci.
Omega 3 a 6
 - speciální mastné kyseliny v poměru 5 - 10 : 1, blahodárně působící na duševní rozvoj, obranyschopnost organismu a nervovou soustavu. Přispívá k prevenci srdečně-cévních onemocnění.
F.O.S
 - frukto - oligo -sacharidy- napomáhají probiotickému působení, čímž zlepšují střevní mikroflóru a posilují imunitní systém.
Methionin
 - chrání játra před toxickými látkami, blahodárně působí na růst srsti. Napomáhá také zdravému vývoji zraku.
L-Karnitin
 - zlepšuje fyzickou výkonnost a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
Biotin
 - přispívá metabolismu tuků a bílkovin, pozitivně ovlivňuje kvalitu srsti.
Obsah využitelné energie: 2050 Kj na 100g